Přirodní bylinná kosmetika JUST NAHRIN

700,-Kč

Nově si u nás můžete zakoupit jakýkoliv produkt od společnosti JUST NAHRIN. Švycarské bylinné kosmetiky prvotřídní kvality, která slaví již 90 let své existence. Posilněte svoji imunitu, veškeré produkty nově u nás v prodeji. Katalog produktů k dispozici u nás v Relaxklubu.

CHCI KOUPIT

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Nově jsou pro Vás připraveny balíčky pro posílení imunity, ochrana proti COVID 19, balíček pro svěžest ženy, problémy a bolesti zad, bolesti hlavy a další. Posilněte svoji imunitu, buďte připraveni na nadcházející zářijové období, kdy se každoročně zhoršují respirační onemocnění a nastupuje chřipková epidemie, v souvislosti se stále se zhoršující situací a potenciálním nebezpečím nástupu druhé vlny COVID 19, chraňme svoji rodinu a nezapomínejme na nejohroženější generaci seniorů 65+, lidí se sníženou imunitou, dlouhodobě nemocných, malých dětí a nevylečitelně nemocných, k těm patří různá autoimunní onemocnění.

U nás nově v prodeji spreje na imunitu a spoustu dalších produtků od společnosti JUST NAHRIN. Objednávky emailem relax-panorama@seznam.cz. Osobní konzultace, řešení problémů : 603 554 922 Váš osobní poradce společnosti JUST NAHRIN pí. Monika Kuchariková.