Holistický wellness klub

relaxklub-foto-uvod

Vážení a milí příznivci wellness, relaxační – klub v Třemošné u Plzně je tu pro Vás. Relaxklub je určen pro všechny, kteří mají rádi wellness styl  a myslí na svoje zdraví a jsou členy Relaxklubu. Zaměřujeme se  na sportovce a wellness příznivce zdravého životního stylu, kteří uznávají nový životní styl holistic  performance life aneb wellness styl s holistickým přístupem ke zdraví.

Vánoční wellness dárkové poukazy nyní v akci:

 

 

Nově si  u nás můžete zakoupit vánoční dárkové wellness poukazy vouchery, to si nemůžete nechat utéct! Nadělte svým blízkým relaxaci, uvolnění a odpočinek v našem RELAXKLUBU TŘEMOŠNÁ. Zakupte si naše  Dárkové poukazy do wellness klubu nyní na vybrané balíčky sleva.

Spolupracujeme s tělovýchovnou jednotou  Tatran Třemošná, která sdružuje hráče hokejbalu, tenisu, házené, fotbalu, nohejbalu, turistiky a další skupiny sportovců a příznivců rekreačního i vrcholového sportu.

Holistický wellness životní styl  – znamená  „být v pohodě“ a  „být fit“,  začít relaxovat, užívat si naplno…
Holistický wellness – neslouží k vyléčení nemoci, nýbrž funguje jako aktivní relaxace, „dobíjení baterek“ za využití léčivých přírodních zdrojů.  Čím dál více lidí v moderním světě cítí pravidelnou potřebu potlačit nebo překonat stres, únavu z práce a městského života i chuť nechat se hýčkat.

Holistický wellness a péče o tělo

Wellness se dá také popsat jako čistá péče o člověka a jeho fyzické, ale i duševní blaho. V první řadě tak, aby se člověk cítil dobře a dále tak, aby co nejvíce zabránil procesu stárnutí, který není zdaleka ovlivněn jen dědičností. Délku svého života až z 80% můžeme ovlivnit právě třeba za pomoci pravidelných návštěv ve wellnessu.

Holistický wellness je zdravý životní styl

Žít zdravěji, žít lépe, po tom touží každý z nás, jediné, co proto musíme udělat, je zlepšit výživu, sportovat, relaxovat, to vše může  dopomoci k delšímu a spokojenějšímu životu, a také vydatně pomáhá předcházet různým civilizačním chorobám.

Wellness je  moderní trend, který se pravděpodobně stane nedílnou součástí života všech, kterým záleží na tom, aby se cítili dobře nejenom v mládí, ale také v pozdějším věku. Všichni si totiž uvědomujeme, že zdraví přece není samozřejmost a proto je nutné se o něj starat.