wellness pobyty

Nabízíme wellness pobyty na více dní  ve Ville  Relaxklub s 3. hodinovým wellness programem a koupání ve vyhřívaném bazénu s mořskou vodou.

Wellness pobyt na dva dny aneb kouzelná noc v Relaxklubu

K dispozici 2 ložnice pro dva, odpočívárna  s masážním lůžkem, minibarem, WiFi zónou, wc,  kuchyňkou. Obývací pokoj a prostor s wellness zónou. Wellness program obsahuje hydromasážní vířivku Caretta + finskou saunu, možnost využití aromaterapie. NOVINKOU je pobyt v relaxačním vyhřívaném bazénu s mořskou vodou.

Nevíte kde strávit báječný a nezapomenutelný víkend? Přijeďte si k nám zarelaxovat a ponořte se do průzračné bublající vířivky a užívejte si Relax i ve všední dny. Kouzelná atmosféra Villa Relaxklub Vás naplní jedinečným okamžikem, plápolající oheň v krbu a romantická hudba,  pobyt a wellness hýčkání v hydromasážní vířivce při svíčkách,  to vše budou zážitky, na které budete dlouho vzpomínat.

relaxklub-tremosna

 

Wellness pobyt s nordic walking

Nabízíme zapůjčení holí nordic walking  s naším wellness pobytem na dva a více dní. Začněte se s námi toulat přírodou. Relaxklub leží v bezprostřední blízkosti lesa, jedna dva tři a jste v kouzelném lese, najdete zde plno cyklostezek pro horská kola a příjemně nás naladí také okolí boleveckých rybníků, které jsou nedaleko. Zapůjčení holí je v ceně wellness pobytu na dva a více dní. Zavítat k nám můžou také cyklisté, i pro ně je připraveno zázemí.

 

Nabídka wellness pobytů pro dvě až 4 osoby

Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat novou energii. Nabízíme wellness pobyty pro dvě až 4 osoby. ( dvě děti do 14 let zdarma). Součástí wellness pobytů je wellness zážitkový program, který se skládá z kombinace hydromasážní vířivky, klasické finské sauny a nebo sauny infra, kombinovaný s relaxačním bazénem, který je vyhřívaný a v provozu od dubna do konce listopadu. Nezapomínáme ani na pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu a ke každému wellness pobytu máte od nás zapůjčení nordic walking holí zdarma. Pro milovníky letního dovádění zapůjčujeme paddleboardy, které si můžete vyzkoušet při hrátkách na boleveckých rybnících. V okolí se nachází hned 4 z nich. Pro milovníky péče o tělo nabízíme v rámci našich wellness pobytů rozsáhlý výběr z masáží. Naši maséři jsou připraveni vás hýčkat a postarat se o vás. Nabízíme klasickou masáž zad, zakončenou aromaterapií z 31 bylin, baňkovou masáž s aromaterapií, pomocí techniky baguan. Masáž bylinnými váčky, medovou masáž a spoustu dalších. Součástí našich wellness pobytů může být i konzultace s wellness sportovním specialistou, který vám doporučí, které cviky provádět, při jakých obtížích, na co se zaměřit, sestaví vám pravidelný wellness program, jehož součástí je i cvičení, pitné kůry a příjem potravinových doplňků dle individuální potřeby každého klienta.