Vířivka a její vliv na zdraví

28.11.2022

Kdo by nechtěl žít do sta let a být absolutně zdravý. Myslíte si, že je to fenomém? Opak je pravdou, dnešní doba je zacílená na zdraví, zdraví jako součást kvalitního životního stylu. O zdraví se musí pečovat, zdraví přece není samozřejmost, udržujte si jej, hýčkejme si ho a zkuste do vašeho života dát kousek prostoru wellness stylu, zvolit můžete  např. pravidelné relaxace ve wellness. Zůstaňte proto v kondici a dopřejte si skvělý wellness pobyt v našem Relaxklubu Třemošná. Náš wellness pobyt je přímo stvořený pro aktivní jedince, dávkujte si relaxaci ve wellness s pobytem na čerstvém vzduchu a užívejte si krásu okolních lesů okolí Boleveckých rybníků, pobytem v lese příznivě ovlivňuje vaše zdraví a celkovou kondici.  Dopřejte si výlety po lese s nordik walking holemi a vytrénujte si vaše svaly. Pokud však pobyt a procházky v lese na sluníčku umocníte příjemnou relaxační koupelí ve vířivce, zdravotní benefity budou ještě výraznější.

Jaký má vířivka vliv na naše zdraví?

Pobyt v naší hydromasážní vířivce nabízí kromě odbourání stresu a perfektního odpočinku také řadu zdravotních benefitů, jako je například:

  • Lepší prokrvení vnitřních orgánů a tkání
  • Úleva pro klouby a svaly
  • Příznivý vliv na kardiovaskulární systém
  • Mimo to dokáže vířivka při správném nastavení trysek fungovat také jako účinný masážní nástroj,
  • Bublinky vody proudící ve vířivkách mají také blahodárné účinky na vaši kůži, kde působí jako velmi jemný peeling
  • Léčba chromoterapií – pomocí střídaní barev nabízíme léčivou terapii přímo ve vířivce

Nabízíme wellness pobyty s hydromasážní vířivkou, klasickou finskou saunou nebo finskou saunu s aromaterapií a nebo infra saunou. Wellness pobyty pro seniory si můžeme zpříjemnit v kombinací s masážemi zad, celého těla. Nabízíme medovou masáž, masáž lávovými kameny a nebo klasickou sportovní masáž, masáž s aromaterapiemi a další typy masáží. Obdarovat můžete svoje nejbližší naším dárkovým vánočním poukazem.

Pobyty lze čerpat i prostřednictvím fondů z FKSP. Fond FKSP je příspěvek vašeho zaměstnavatele na wellness pobyt.